× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

SEYSSO Gold Advanced Whitening – odkryj pastę z koenzymem Q10 i drobinkami złota

SEYSSO Gold Advanced Whitening - odkryj pastę z koenzymem Q10 i drobinkami złota

Niezależnie od panujących trendów w danym sezonie, jednego możemy być pewni: piękny i zdrowy uśmiech nie wychodzi z mody. Warto trzymać się tego kierunku nie tylko z uwagi na estetykę, ale – zwłaszcza – z troski o zdrowie. W pielęgnacyjnych prognozach nie należy pomijać trendów w pielęgnacji jamy ustnej, a w tej dziedzinie marka SEYSSO zna się najlepiej. Polski brand przedstawia nowość – pastę do zębów z koenzymem Q10 i cząsteczkami złota, która odmienia podejście do codziennej rutyny i jednocześnie nadaje nowy ton w rozmowach o higienie zębów i dziąseł.

Do oferty marki dołączyła właśnie innowacyjna pasta SEYSSO Gold Advanced Whitening z koenzymem Q10 i cząsteczkami złota. Bardziej unikatowe serum, niż zwykła pasta do zębów, SEYSSO Gold kompleksowo wybiela, działa rewitalizująco, wzmacnia szkliwo i poprawia kondycję dziąseł. W formule pasty zastosowano również 15% nanohydroksyapatyt, nazywany inaczej płynnym szkliwem, który skutecznie odbudowuje mikroubytki w szkliwie, zapewniając skuteczną ochronę przed próchnicą oraz nadwrażliwością.

Koenzym Q10 od lat stosowany jest w kosmetykach oraz zabiegach pielęgnacyjnych, znalazł szerokie zastosowanie w medycynie i suplementacji i wcale nie jest obcy branży dental. Odkryty w 1957 roku, koenzym Q10 występuje w każdej komórce ludzkiej, zwierzęcej, czy roślinnej i odpowiada za zapewnienie tym komórkom energii, a dzięki własciwościom antyoksydacyjnym, opóźnia proces starzenia. Przeprowadzone badania kliniczne wykazały korzystny wpływ koenzymu Q10 w leczeniu chorób przyzębia i dziąseł, zwrócono uwagę, że przyspiesza proces gojenia, a także może być stosowany profilaktycznie. Drugim cennym składnikiem SEYSSO Gold są drobinki złota. Samo złoto było wykorzystywane w leczeniu zębów już 2500 lat temu i metody te eweluowały na przestrzeni wieków. W paście drobinki złota mają zastosowanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Oba składniki, popularne w świecie beauty, przenoszą porządane działanie kosmetyków na płaszczyznę codziennej pielęgnacji jamy ustnej, pomagając w codziennej trosce o zdrowy i piękny uśmiech.

Ostatnio mogliśmy obserwować, jak okres odrodzenia przechodził trend z lat 90. z propozycją uaktualionej wersji biżuterii do zębów. I podczas gdy jedni decydują się dosłownie nakładać złote błystkotki na zęby, marka SEYSSO przychodzi z pielęgnacyjną propozycją, jak podkreślić własny uśmiech z odpowiednio dobraną rutyną, a starannie opracowane receptury produktów do higieny  zębów i dziąsej wspierają ochronę całej jamy ustnej.